Labdarības akcija "Skolas soma 2022"

Atbalsti arī Tu! Jūlijā ir uzsākta labdarības akcija mazturīgo ģimeņu bērnu atbalstam, uzsākot skolas gaitas - SKOLAS SOMA 2022.

Esam no sirds pateicīgi par labajiem darbiem, kurus kopā mēs paveicām iepriekšējos gados un arī šogad vēlamies aicināt:

1. Atbalstīt mazturīgo / trūcīgo ģimeņu bērnus ar skolai nepieciešamajām precēm:
Skolas somu ar piederumiem skolai, ko nenodrošina izglītības iestādes:
* Kancelejas preces, mugursoma, grāmatu vāki un citi skolas piederumi – tas, ko skolēns nes uz mājām savā skolas somā
* Sporta tērps un sporta apavi
 
2. Pieteikties ģimenes, kuras pašu spēkiem nevar nodrošināt skolniekiem skolas somu, un atbilstošus skolas piederumus.
Tāpat aicinām sociālos darbiniekus un līdzcilvēkus uzrakstīt mums ziņu, ja jums ir zināma kāda ģimene, kurai mēs varam palīdzēt sagatavoties skolai.
Tie, kuriem ir vēlme un iespēja palīdzēt mazajiem skolnieciņiem, lūdzu pieteikties pie koordinatoriem, kuru sarakstu skatiet zemāk. Pieteikumus gaidām līdz 25.augustam. (Koordinatori katram iedalīs bērnu un nepieciešamo lietu sarakstu).
 
Tie, kuriem nepieciešams atbalsts ar skolas lietu sagādi, lūdzu atsūtiet pieteikumu, norādot:
• bērna vārdu un vecumu, klasi, kurā mācīsies;
• dzīvesvietas adresi, mammas / tēta vārdu, uzvārdu, kontakttālruni;
• nelielu aprakstu par bērna interesēm, mīļākajiem mācību priekšmetiem, ārpusskolas nodarbošanos u.c.;
• bērna auguma izmēru (ja nepieciešams sagādāt izejamās drēbes svinīgajam skolas pasākumam);
• ja ir pieejams, skolai nepieciešamo lietu sarakstu (prasības no skolas).
 
Pieteikumus sūtiet līdz 25.Augustam, rakstot jebkuram no biedrības koordinatoriem, kas ir norādīti Facebook grupas ierakstā https://www.facebook.com/groups/1497376903877092/permalink/3273749872906444/ vai rakstot e-pastu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .
 
Kā arī, ja ir vēlme palīdzēt, bet nevar nodrošināt iespēju ar nepieciešamajien piederumiem, ir iespēja akciju atbalstīt finansiāli:
“Palīdzēsim viens otram”
Reģ. Nr: 40008260372
Swedbank LV06HABA0551043090995
PayPal: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mērķis: SkolasSoma
 
Labais vairo labo! ?

Palidzēsim Ukrainai!

Biedrība "Palīdzēsim viens otram" šobrīd palīdz ne tikai Latvijas iesdzīvotājiem, kas nonākuši krīzes situācijā, bet arī Ukrainas iedzīvotājiem. Aicinām ik vienu pievienoties mums un ziedot Ukrainas iedzīvotājiem. 

Visu šo pirmo marta nedēļu Rīgas noliktava būs atvērta gandrīz katru dienu, līdz ar to ziedojumus varēs nogādāt praktiski jebkurā laikā un šajā saitē ir Rīgas noliktavas adrese un regulāri tiek atjaunoti darba laiki - https://www.facebook.com/photo/?fbid=2085522604959090... .
Esat aicināti nogādāt savus ziedojumus, zemāk ir norādītas īpaši aktuālās lietas.
Abas fūres no mūsu Rīgas noliktavas Eduarda Smiļģa ielā 44 izbrauks uz Ukrainu trešdienā (02.03.2022). Līdz tam mēģinām saorganizēt visu nepieciešamo:
Patreiz aktuālākās lietas ir:
* Guļammaisi,
* Pledi,
* Sveces,
* Termosi,
* Vīriešu apģērbs,
* Bērnu pamperi (dažādi izmēri),
* higiēnas lietas,
* Medikamenti (pretsāpju līdzekļi, temperatūrai, pārsēji, uzlējumi utt).
Kā arī aicinām ziedot palīdzības sniegšanai uz zemāk norādīto konta numuru vai PayPal. Par jūsu saziedotajiem līdzekļiem iegādāsimies pārējās trūkstošās lietas.
Rekvizīti:
Palīdzēsim viens otram
Reģ.nr.40008260372
Swedbank
LV06HABA0551043090995
PayPal Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mērķis: standwithukraine
 
#nvobrivpratigie2022

No sirds Ziemassvētkos!

Jau 6-to gadu pēc kārtas mūsu biedrība “Palīdzēsim viens otram” organizē lielo Ziemassvētku projektu “No sirds Ziemassvētkos” un aicina katru no jums atvērt sirdi labiem darbiem!

Aicinām pieteikties ģimenes, kuras saprot, ka šajos Ziemassvētkos saviem spēkiem nesanāks sarūpēt bērniem lielo prieku izsaiņot, zem eglītes paslēpto, dāvaniņu. Mēs neatstāsim novārtā nevienu skumstošu sirsniņu.
Pieteikumā jānorāda:

  • Bērna vārds un vecums;
  • Ģimenes adrese;
  • Neliels aprakstiņš par bērnu.

Pieteikumus mūsu koordinatoriem jaiesūta no 15.novembra līdz 15.decembrim, lai laicīgi varam kopā sagādāt bērniņiem prieku!
Arī mūsu redzeslokā ir daudz ģimeņu, kuras šogad nevarēs pašu spēkiem iepriecināt mazās bērnu sirsniņas, bet viņas ir tieši tās, kas tik ļoti vēlas piepildīt kādu sirdī mītošu sapnīti.

Mēs zinām, ka kopā varam paveikt lielas lietas, kas ienestu daudz prieka un laimes ne vienā vien ģimenē šajos Ziemassvētkos.

Aicinām tieši Tevi - Ziemassvētku rūķi:

  • Pievienojies mūsu projektam un sazinies ar kādu no mūsu komandas koordinatoriem (saraksts turpinājumā), kuri palīdzēs piemeklēt jūsu dzīvesvietai tuvāko ģimenīti, pastāstīs konkrētāk par ģimenes bērnu sapnīšiem u.c.
  • Vienosieties par laiku, līdz kuram jūs nogādāsiet ģimenei dāvaniņu / - as, vai arī minēsiet sev ērtāko dāvanu nogādāšanas veidu (caur paziņām, pakomātu, pastu, ar ziemeļbriežiem u.c.);
  • Atsūtīsiet mums foto, kur redzamas dāvaniņas saiņošanas procesā vai jau laimīgi nonākušas pie bērniem - lai arī mūsu komandai ir prieks atskatīties uz katra sirdsdarbu!

Visus jautājumus un neskaidrības droši jautājiet izvēlētajam koordinatoram, kurš visu izskaidros un pastāstīs.

Pieteikties var pie mūsu koordinatoriem:
Koordinatoru saraksts ŠEIT

Ja jums ir darba kolektīvs, kas vēlas iesaistīties mūsu projektā, vai arī atrodieties neaizsniedzamā tālumā, bet tieši mūsu projekts ir jūs uzrunājis, variet atbalstu sniegt attālināti ziedojot uz mūsu biedrības kontu:
Palīdzēsim viens otram
Reģ. Nr: 40008260372
AS Swedbank LV06HABA0551043090995

No sirds Ziemassvētkos!

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. Summa

Par saziedotajiem līdzekļiem iegādāsimies dāvaniņas tiem bērniem, kuru vecāki projektam pieteiksies novēloti, vai arī kādai ģimenītei pēc nepieciešamības sagādāsim kādu pārsteigumu svētku galdam!

Projekts "Skolas soma"

Jau pavisam drīz skolā skanēs bērnu čalas un smiekli ❤️

Aicinām palīdzēt sagatavot skolas somas bērniem.

Bērnu smaids ir mūžīgās enerģijas avots, tas ir kā dimants, kas vienmēr spīd, kā degviela, kas nekad nebeidzas, kā saule, kas vienmēr mirdz!

Bērni ir mūsu nākotne, radīsim viņiem...

Labais vairo labo ❤️

 

  

Palīdzēsim sagatavoties skolai.

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. Summa

Atbalsts ģimenēm ar bērniem

Latvijā dadzas ģimenes ar bērniem nesaņem pietiekamu atbalstu no valsts, tādēļ mēs aicinām ziedot pārtiku, drēbes, grāmatas, mēbeles, zāles, pamperus u.c. kas būtu nepieciešams daudzbērnu ģimenēm. Varat arī atbalstīt ziedojot naudu.

Labais vairo labo ❤️

 

Atbalsts ģimenēm ar bērniem

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. Summa

Projekts “Ziedo pārtikas iegādei grūtībās nonākušajiem.”

Palīdzība cilvēkiem, kas negaidīti palikuši bez dzīvesvietas, iztikas līdzekļiem, nezin, kur griezties un var saņemt palīdzību.

Labais vairo labo ❤️

Projekts “Izpalīdzīgais šoferītis”

Projekta ietvaros aicinām pieteikties šoferīšus, kuri braucot savās ikdienas gaitās, varētu palīdzēt nogādāt kādu sūtījumu no mūsu noliktavas kādai ģimenītei. Reizēm operatīva palīdzības sniegšana "atduras" pret to, ka paciņu neizdodas iespējami ātri nogādāt ģimenītei, kura to ļoti gaida.

Labais vairo labo ❤️