Nepieciešama palidzība
167

Latvijā dadzas ģimenes ar bērniem nesaņem pietiekamu atbalstu no valsts, tādēļ mēs aicinām ziedot pārtiku, drēbes, grāmatas, mēbeles, zāles, pamperus u.c. kas būtu nepieciešams daudzbērnu ģimenēm. Varat arī atbalstīt ziedojot naudu.

Labais vairo labo ❤️

 

No sirds Ziemassvetkos
 

Jau 6-to gadu pēc kārtas mūsu biedrība “Palīdzēsim viens otram” organizē lielo Ziemassvētku projektu “No sirds Ziemassvētkos” un aicina katru no jums atvērt sirdi labiem darbiem!

Aicinām pieteikties ģimenes, kuras saprot, ka šajos Ziemassvētkos saviem spēkiem nesanāks sarūpēt bērniem lielo prieku izsaiņot, zem eglītes paslēpto, dāvaniņu. Mēs neatstāsim novārtā nevienu skumstošu sirsniņu.
Pieteikumā jānorāda:

  • Bērna vārds un vecums;
  • Ģimenes adrese;
  • Neliels aprakstiņš par...

1440x810 cmsv2 64afce15 ba45 52c3 b4fd d1f8f65a6351 6503868

Biedrība "Palīdzēsim viens otram" šobrīd palīdz ne tikai Latvijas iesdzīvotājiem, kas nonākuši krīzes situācijā, bet arī Ukrainas iedzīvotājiem. Aicinām ik vienu pievienoties mums un ziedot Ukrainas iedzīvotājiem. 

Visu šo pirmo marta nedēļu Rīgas noliktava būs atvērta gandrīz katru dienu, līdz ar to ziedojumus varēs nogādāt praktiski jebkurā laikā un šajā saitē ir Rīgas noliktavas adrese un regulāri tiek atjaunoti darba laiki - 

soma

Jau pavisam drīz skolā skanēs bērnu čalas un smiekli ❤️

Aicinām palīdzēt sagatavot skolas somas bērniem.

Bērnu smaids ir mūžīgās enerģijas avots, tas ir kā dimants, kas vienmēr spīd, kā degviela, kas nekad nebeidzas, kā saule, kas vienmēr mirdz!

Bērni ir mūsu nākotne, radīsim viņiem...

Labais vairo labo ❤️